KIEŁBAŚNIK

Odkryj szeroki wybór jelit wieprzowych, przypraw i akcesoriów masarskich w sklepie Kiełbaśnik. Zapewniamy najwyższą jakość produktów dla miłośników domowej kiełbasy.
Odkryj wszechstronność naszej kątnicy wołowej o rozmiarze 120/130. Doskonała trwałość i elastyczność sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do wędzenia i gotowania różnorodnych potraw mięsnych. Zamów teraz, aby ułatwić sobie proces przygotowywania dań!
15 stycznia 2024

Kątnica wołowa 120/130

Chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać na naszej stronie na Facebooku! Tutaj znajdziesz najnowsze aktualności, wydarzenia, ciekawostki i możliwość nawiązywania kontaktów z innymi osobami. Bądź na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie Kiełbaśnika!
Chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać na naszej stronie na Facebooku! Tutaj znajdziesz najnowsze aktualności, wydarzenia, ciekawostki i możliwość nawiązywania kontaktów z innymi osobami. Bądź na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie Kiełbaśnika!

Odwiedź naszą stronę na facebooku

Moje konto

Menu

Informacje

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

 

biuro@kielbasnik.com

Ikona zegara informuje o godzinach otwarcia i zamknięcia Sklepu Kiełbaśnik. Sprawdź nasze czasy działania i odwiedź nas w dogodnym dla siebie momencie!
Ikona maila ułatwia kontakt z obsługą klienta w Sklepie Kiełbaśnik. Napisz do nas, aby uzyskać informacje i wsparcie dotyczące naszych produktów!
Ikona telefonu ułatwiająca kontakt z obsługą klienta w Sklepie Kiełbaśnik. Zadzwoń, aby uzyskać pomoc i informacje na temat naszych produktów!

pon-pt: 08.00 - 16.00

Ikona lokalizacji wskazuje na fizyczne położenie Sklepu Kiełbaśnik. Odwiedź nas osobiście i odkryj wyjątkowy świat smaków!

ul. Traugutta 21

38-500 Sanok

Białe logo Sklepu Kiełbaśnik umieszczone w stopce strony.

Firma Kiełbaśnik to lider w hurtowej sprzedaży produktów dla przemysłu mięsnego, oferując między innymi jelita naturalne, przyprawy jednorodne i dodatki masarskie. Nasze artykuły spełniają najwyższe standardy jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opis:

Kątnica wołowa, znana również jako osłonka na pasztet, kiełbasę czy inne wyroby wędliniarskie, jest nieodłącznym elementem przetwórstwa wędlin. Jest to naturalna, białkowa osłona, która chroni mięso przed utratą wilgoci i utrzymuje jego kształt podczas procesu wędzenia czy gotowania.

 

Kątnica wołowa wykonana jest z jelita krowiego, które zostało starannie oczyszczone i przetworzone. Jest to materiał nie tylko praktyczny, ale również bezpieczny dla spożycia, ponieważ spełnia wszystkie normy sanitarno-higieniczne.

 

Zastosowanie kątnicy wołowej w przemyśle wędliniarskim jest niezwykle wszechstronne. Może być używana do produkcji różnego rodzaju pasztetów, wędlin, jak również do pakowania kiełbas czy parówek. Dzięki swojej elastyczności i wytrzymałości, kątnica wołowa doskonale nadaje się do formowania i utrzymania odpowiedniego kształtu produktów wędliniarskich.

 

Kątnica wołowa ma wiele zalet. Przede wszystkim, chroni mięso przed utratą wilgoci, dzięki czemu produkty wędliniarskie są soczyste i aromatyczne. Dodatkowo, osłonka ta zapewnia optymalne warunki do dojrzewania i fermentacji, co przekłada się na doskonały smak i trwałość wędlin.

 

Warto również podkreślić, że kątnica wołowa jest produktem naturalnym, co w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie dla świadomych konsumentów. Osłonka ta nie zawiera żadnych sztucznych dodatków czy konserwantów, co sprawia, że wyroby wędliniarskie są zdrowsze i bardziej naturalne.

 

Wnioski:

 

Kątnica wołowa, jako osłonka na pasztet, kiełbasę i inne wyroby wędliniarskie, odgrywa niezastąpioną rolę w przemyśle wędliniarskim. Jej zastosowanie pozwala na zachowanie jakości, smaku i trwałości produktów, a także zapewnia bezpieczeństwo dla konsumentów. Kątnica wołowa jest naturalnym produktem, który spełnia najwyższe standardy sanitarno-higieniczne.

 *Warianty wybierzesz klikając przycisk:

10,00zł

cena za 1wz/18mb