KIEŁBAŚNIK

Odkryj szeroki wybór jelit wieprzowych, przypraw i akcesoriów masarskich w sklepie Kiełbaśnik. Zapewniamy najwyższą jakość produktów dla miłośników domowej kiełbasy.
Odkryj wszechstronność naszej osłonki poliamidowej o rozmiarze 73/115. Doskonała trwałość i elastyczność sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do wędzenia i gotowania różnorodnych potraw. Zamów teraz, aby ułatwić sobie proces przygotowywania dań!
15 stycznia 2024

Osłonka poliamidowa 73/115

Chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać na naszej stronie na Facebooku! Tutaj znajdziesz najnowsze aktualności, wydarzenia, ciekawostki i możliwość nawiązywania kontaktów z innymi osobami. Bądź na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie Kiełbaśnika!
Chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać na naszej stronie na Facebooku! Tutaj znajdziesz najnowsze aktualności, wydarzenia, ciekawostki i możliwość nawiązywania kontaktów z innymi osobami. Bądź na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie Kiełbaśnika!

Odwiedź naszą stronę na facebooku

Moje konto

Menu

Informacje

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

 

biuro@kielbasnik.com

Ikona zegara informuje o godzinach otwarcia i zamknięcia Sklepu Kiełbaśnik. Sprawdź nasze czasy działania i odwiedź nas w dogodnym dla siebie momencie!
Ikona maila ułatwia kontakt z obsługą klienta w Sklepie Kiełbaśnik. Napisz do nas, aby uzyskać informacje i wsparcie dotyczące naszych produktów!
Ikona telefonu ułatwiająca kontakt z obsługą klienta w Sklepie Kiełbaśnik. Zadzwoń, aby uzyskać pomoc i informacje na temat naszych produktów!

pon-pt: 08.00 - 16.00

Ikona lokalizacji wskazuje na fizyczne położenie Sklepu Kiełbaśnik. Odwiedź nas osobiście i odkryj wyjątkowy świat smaków!

ul. Traugutta 21

38-500 Sanok

Białe logo Sklepu Kiełbaśnik umieszczone w stopce strony.

Firma Kiełbaśnik to lider w hurtowej sprzedaży produktów dla przemysłu mięsnego, oferując między innymi jelita naturalne, przyprawy jednorodne i dodatki masarskie. Nasze artykuły spełniają najwyższe standardy jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opis:

Osłonka poliamidowa to innowacyjne rozwiązanie stosowane w przetwórstwie mięsa, wędlin, kiełbas, pasztetów i kaszanek. Jest to elastyczna osłonka wykonana z wysokiej jakości poliamidu, która ma wiele zalet i zastosowań.

 

Osłonka poliamidowa jest bardzo trwała i wytrzymała, co sprawia, że jest idealna do pakowania produktów mięsnych. Chroni mięso przed utratą wilgoci, utlenianiem oraz zewnętrznymi czynnikami, które mogą wpływać na jakość i trwałość produktów.

 

Dodatkowo, osłonka poliamidowa zapewnia doskonałą ochronę przed działaniem bakterii i innych mikroorganizmów, co jest niezwykle istotne w przetwórstwie mięsa. Dzięki temu, produkty zapakowane w osłonkę poliamidową mają dłuższą przydatność do spożycia.

 

Osłonka poliamidowa jest również bardzo elastyczna, co ułatwia jej stosowanie na różne rodzaje mięsa i kształty. Może być używana do pakowania kiełbas, wędlin, pasztetów, a także kaszanek. Dzięki temu, producenci mają większą elastyczność i możliwość tworzenia różnorodnych produktów.

 

Kluczowe słowa i zwroty związane z tematyką treści: osłonka poliamidowa, przetwórstwo mięsa, wędliny, kiełbasy, pasztety, kaszanki, pakowanie mięsa, trwałość produktów, ochrona przed bakteriami, elastyczność osłonki.

 

Osłonka poliamidowa to innowacyjne rozwiązanie, które znacząco poprawia jakość i trwałość produktów mięsnych. Jej zastosowanie w przetwórstwie mięsa, wędlin, kiełbas, pasztetów i kaszanek przynosi wiele korzyści zarówno producentom, jak i konsumentom. Dzięki osłonce poliamidowej produkty mięsne są lepiej chronione, dłużej zachowują świeżość i smak, co przekłada się na zadowolenie klientów. Jest to niezwykle ważne w branży spożywczej, gdzie jakość jest kluczowa. Dlatego osłonka poliamidowa zyskuje coraz większą popularność wśród producentów żywności, którzy szukają skutecznych i innowacyjnych rozwiązań.

 *Warianty wybierzesz klikając przycisk:

0,80zł

cena za 1mb